Верифікований профіль
6
Років досвіду
5
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
9
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
234
Останній візит на сайт
сьогодні
Я — рієлтор, який допомагає клієнтам швидко та безпечно купувати, продавати й орендувати нерухомість. Працюю індивідуально з кожним клієнтом, враховуючи всі побажання та бюджет. Гарантую чесність, прозорість угод і повний супровід на всіх етапах.

Продаж комерційної нерухомості (1)

  • KRAFT
    40 000 $
    760 $/м²

    Ахієзерів вул. (Халтуріна), 1

    багатофункціональне приміщення
    53 м²
    1950 рік побудови
    сьогодні
    Пропонується до продажу комерційне приміщення загальною площею 52,6 м², розташоване на 1 поверсі. Приміщення з якісним ремонтом, у хорошому стані — не потребує додаткових вкладень. Підходить як для ведення власного бізнесу, так і як готовий інвестиційний об’єкт під оренду. Переваги: * 1 поверх — зручний доступ для клієнтів * готовий стан — можна одразу працювати * універсальне призначення (офіс, салон, студія, магазин тощо) * ліквідний формат для здачі в оренду Площа: 52,6 м² Поверх: 1 Ціна: 40 000 $ Комісія для покупця: відсутня Телефонуйте для отримання детальної інформації та запису на перегляд.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.